Wiemy, jak uciążliwe może być wypożyczenie samochodu zupełnie innego gabarytowo (i klasowo) do tego, które straciłeś w wyniku stłuczki czy wypadku. Dlatego w naszej ofercie znajdują się samochody ze wszystkich segmentów: A, B, C, D, E oraz F, żebyś otrzymał auto zastępcze idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

(liczba samochodów we flocie stale wzrasta, więc w razie potrzeby zadzwoń i zapytaj o aktualny stan!)

Segment A

Zalicza się do niego samochody typowo miejskie, małe, o długości nadwozia około 3,5 m. i mocy silnika do 70 KM. Cena wypożyczenia jest niemal taka sama jak w przypadku klasy B.

Segment B

Zalicza się do niego także samochody miejskie, ale takie, które stanowią namiastkę samochodów rodzinnych. Głównie z nadwoziem typu hatchback, a więc z praktyczniejszym bagażnikiem.

Segment C

Typowa klasa średnia, samochody miejskie, którymi można też wyjechać w trasę. Zazwyczaj nadwozia typu hatchback albo kombi. Zapewniają komfort podróży dla 5 osób.

Segment D

Segment samochodów z klasy średniej-wyższej. Są to samochody rodzinne, sedany lub kombi. Najlepiej sprawdzą się w nawet dłuższych trasach, ale nadadzą się także do jazdy po mieście.

Segment E

W tym segmencie znajdują się samochody z wyższym litrażem, typowe auta długodystansowe. Są bardziej luksusowe, niż przedstawiciele poprzednich segmentów.

Segment F

W tym segmencie znajdują się tylko limuzyny. Jest to najwyższa klasa osobowych samochodów luksusowych. Są najlepiej wyposażone i napędzane najmocniejszymi silnikami.

Klasa A
2008 r.

Fiat Panda

1.1
manualna
54 KM
benzyna
Klasa C
2019 r.

Hyundai i30

1.4
manualna
100 KM
benzyna
Klasa C
2005 r.

Opel Astra

Hatchback
1.7
manualna
100 KM
benzyna
Klasa C
2010 r.

Peugeot Partner

Dostawcze
1.6
manualna
90 KM
benzyna
Klasa C
2010 r.

Citroen C4 Van

1.6
manualna
90 KM
benzyna
Klasa D
2015 r.

Toyota Avensis

Sedan
1.8
manualna
147 KM
benzyna
Klasa E
2008 r.

Volvo v70

Kombi
2.0
diesel
136 KM
benzyna
Klasa E
2006 r.

Audi A6

Kombi
2.7
manualna
>180 KM
benzyna
Klasa F
2001 r.

Audi A8

Sedan
2.8
manualna
193 KM
benzyna
Pomoc Drogowa
2007 r.

A do zadań specjalnych...

Żeby móc pomagać Wam na drogach każdego dnia, potrzebny jest sprzęt do zadań specjalnych. Tak jak James Bond ma swojego Astona Martina, tak my możemy się pochwalić naszym Crafterem. Oprócz możliwości wyrwania na niego najlepszych dziewczyn, ratuje świat i wyciąga z opresji, pomagając nam przy holowaniu. Jeśli potrzebujesz auta dostawczego, robisz przeprowadzkę czy przewozisz większy towar, zgłoś się do nas w celu umówienia warunków wypożyczenia.

Pomoc Drogowa
2007 r.

Volkswagen Crafter

Pomoc drogowa
5 miejsc siedzących + kierowca
Pomocdrogowa
5 miejsc siedzących + kierowca
1500 kg
136 KM
Wyposażenie:- wciągarka (12 ton)- oświetlenie (koguty, oświetlenie robocze)- rolki przystosowane do pracy z urwanym kołem

Mamy dla Ciebie samochód zastępczy dopasowany do Twoich potrzeb. Stale zwiększamy swoją flotę. Nie wiesz, czy mamy auto zastępcze z Twojego segmentu?